Stěhování zahrady na Novinkách.cz

Reportáž a video z náročného stěhování zahrady naší firmou do centra Prahy najdete na serveru novinky.cz

Ostatní služby pro vaši zahradu
Zavlažovací systémy, dovoz vzrostlých dřevin, rekonstrukce, servis...

Zavlažovací systémy

zavlazovaci systemyŽádná zahrada se neobejde bez kvalitního trávníku. Je její neodmyslitelnou součástí. Aby však Váš trávník splňoval úlohu, pro kterou byl na zahradě založen, musíte mu věnovat odpovídající péči a stálou pozornost. Mezi nezbytné úkony, které je třeba provádět, patří dobrá a pravidelná zálivka. Abyste byli s výsledkem opravdu spokojeni, doporučujeme Vám používat automatické závlahové systémy. Naše firma Vám nabízí instalaci automatických závlahových systémů značky Hunter.

Dovoz vzrostlých dřevin

vysadba vzrostlych drevinPro ty z Vás, kteří chtějí předběhnout čas, zajišťujeme dovoz již skutečně vzrostlých dřevin, s jejichž pomocí Vám založíme zahradu s minulostí. Tato zahrada Vám poskytne stín i romantická zákoutí okamžitě. Proč čekat dvacet let, s námi necháte čas jako mávnutím kouzelného proutku daleko za sebou.

Rekonstrukce zahrad

rekonstrukce zahradZahrady, které již mají svoji minulost, je potřeba čas od času omladit, aby Vám přinášely stálou radost a potěšení z Vašeho kousku přírody. K zahradám, které jsou v současnosti v zanedbaném stavu, a které byly v minulosti založeny v určitém slohu, je třeba přistupovat s citem. Opatrnými zásahy jim však dokážeme vtisknout jejich původní ráz. I v těchto případech se na nás s důvěrou obraťte, umíme to a jak jinak než v kvalitě made in Marigreen.

Zahradní servis

zahradni servisV době záruky je pro nás poskytování zahradního servisu samozřejmostí. Po jejím uplynutí záleží na dohodě s Vámi, jak budeme dále postupovat. Nabídnout Vám a Vaší zahradě můžeme jak jednorázový servis, tak i pravidelné servisní služby. Zvolte si to, co vyhovuje právě Vám, servisní služby made in Marigreen jsou Vám kdykoliv k dispozici.


fotografie služby pro zahradu (fotogalerie)

česká verze stránekEnglishDeutsch
  Webdesign: Vikadesign 2006